NEDEN BİZ?

Tecrübe:

Starseed Eğitim & Danışmanlık olarak 2010 yılından beri, 20’den fazla kuruma ve 3000’den fazla katılımcıya Yönetim Becerileri, Satış, Koçluk, İletişim, Liderlik eğitimleri vermiş ve danışmanlık yapmış bulunuyoruz. Yaşam koçluğu, Yönetici Koçluğu, NLP gibi programlarda sertifika alalı beri geçen 10 yılı aşkın süre içinde 2000 saatin üzerinde bireysel koçluk & terapi deneyimimiz var.

Profesyonellik:

Eğitmenimiz yurt dışında atlarla koçluk ve eğitimlerin kurucu ve ilk uygulayıcılarından, ayrı ayrı “Atlarla Koçluk”, “Atlarla Liderlik”, “Atlarla Gücün Temsili”, “Atlarla Özgün Benlik” eğitimleri almış ve buradan edindiği bilgileri kendi deneyimleriyle ülke şartlarına uyarlamıştır. Türkiye’de atlarla koçluk ve liderlik eğitimlerini ilk uygulayan eğitmen ve hala da atlarla koçluk uzmanı olarak grup ve bireylerle bunları çalışan tek kişidir.

Uzmanlık:

Atlarla eğitimlerimizde, Authentic Leadership / Özgün Liderlik prensipleri temel alınır, Gestalt, NLP ve somatik psikolojiden faydalanılır ve eğitimler koçluk ve profesyonel geri bildirim teknikleri kullanılarak fasilite edilir.

Güvenlik:

Eğitmenimiz yurtdışı eğitimlerini de alması için bir ön şart olan 5000 saatlik atlarla tecrübesi ve aldığı Horsemanship eğitimleri sayesinde, her davranış ve ruh hali içindeki atı kontrol edebilir ve katılımcılar açısından güvenli bir eğitim sağlar.

Tüm bu nedenler dolayısıyla, atlarla düzenlediğimiz eğitimleri, kurumsal hayata direkt uygulanabilen ve kanıtlanmış teorilerle destekleyerek, tam olarak kurum ihtiyaçları doğrultusunda düzenleyebiliyor, kullanılan at ve eğitimin yapıldığı mekan kısıtlarından etkilenmeyecek bir deneyim ile harmanlayarak, katılımcılar için kesin güvenlik içinde sunuyoruz.

  • “Farkındalığımın artmasına çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitmenlerimizin yaşanmış tecrübe ve birikimlerini paylaşmaları bize zaman kazandırıcı bilgiler olarak geldi. Değerlendirmeye devam edeceğimiz bir eğitim modeli.” –  Özlem Özer, Wavin Pilsa

    Özlem Özer, Wavin Pilsa
  • “Öncelikle hayatımda ilk kez bir hayvana dokunma cesareti gösterme konusunda verdiğiniz fırsat için teşekkür ederim. Paylaşımlarınız, verdiğiniz çok önemli bilgiler ve pozitif enerjiniz olmasa kendi hevesimle bu işe kalkışır mıydım emin değilim. Yaşayarak öğrenen biri olarak harika bir deneyim yaşadığımı söyleyebilirim. Kavramlar ile bu egzersizleri çok güzel birleştirdiniz ve emin olun çok kalıcı bir tecrübe oldu benim için. Çok Teşekkürler, bu pozitif enerjiniz hiç bitmesin.”Barış Erdim, Toyota

    Barış Erdim, Toyota
  • “Ben de bilinçaltı düzeyde etki edecek çalışmalarla ilgileniyorum. NLP ve regresyonu da içeren, atların duygusal radarını da kullanan bu sentez eğitimi çok beğendim. Atlar görünmeyen duygu dünyasını görünür hale getiriyormuş, özellikle sol beyin ağırlıklı insanlar için çarpıcı bir yöntem olabilir.”Taliye Yeşilürdü, Boyner Grup

    Taliye Yeşilürdü, Boyner Grup